Cemre Kemer Aşıkları Fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemre Kemer Aşıkları Fan club

Hepsi kızlarının cimcimesi hayranlarının esmer bombası Cemre Kemer .. Seni çok seviyoruz. Sitemize üye ol hemen Çoş.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk

3 posters
YazarMesaj
|~HANDE~|~EREN~|
Moderatörler
Moderatörler
|~HANDE~|~EREN~|

Kadın Mesaj Sayısı : 386
nerden ? : gemlik
iş/hobi : öğrenci
lakap : : kedi
ruh Halin : iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 1131vd4
SanaL hayvanın : iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 4yengecvh91vh31sm8wd1
rep :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue20 / 10020 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

Sevgi gücü :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue423 / 100423 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

Uyarısı Kaç tane ? : 1

iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Empty
MesajKonu: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 6:10 pm

_komik sözler_
Öyle bir hava attı ki, fırtına çıktı.

-Hakkımı aradım , meşgul çaldı.

-Kadın Hakkı yoktur.Çünkü Hakkı erkek adıdır.

-Hiç oralı olmadı , çünkü o buralıydı.

-Hayallerim suya düştü, ama öemli değil çünkü yüzme biliyorlar.

_fıkralar_
*Karadeniz kıyısında bir otele tatile gelen çift, birkaç günün ardından yemeklere isyan etmişler:

"Ne bu kardeşim, her gün hamsi hamsi. Broşürünüzde bütün yemekler serbest seçim yazıyordu!"

Temel yanıtlamış:

-"Seçim serbest beyefendi, ister yiyin ister yemeyin!"

*TEMELE SORMUŞLAR KAÇ YAŞINDASIN
VALLA BİLMİYRUM HER SENE DEĞİŞİYUR

*Sevgili günlük,

herkes, her$ey altust oldu, güvenebileceğim dostlarımdan sadece Brutus kaldI.
Julius Sezar, iO 40

Sevgili gunluk,
icimden bir ses Ay'a gidilecek, Roma bolunecek falan diyor. Hatta ikiz Kuleler yIkIlacak da diyor da, ben bu "ikiz Kuleler" nedir onu cIkaramadIm, haydi hayIrlIsI...
Nostradamus, 1550

Sevgili gunluk,
senden ba$ka derdimi anlatabilecegim kimse yok! Alt tarafI bir elma ya! Bir elma kadar degerim yokmu$ iyi mi...
Adem, 0000

Sevgili gunluk,
Kralice'nin sponsorlugunda aylarca okyanuslarda dolandIm, bula bula Hindistan'I buldum. SansImI... Ben $imdi Kralice'ye ne dicem ya? Dalga gecmez mi benimle, "Kristof Efendi Hindistan'i mI buldun, tebrik ederim!" diye?
Kristof Kolomb, 1492

Sevgili gunluk,
bir yemin ettim ki donemem.
Hippokrat iO 400

Sevgili gunluk,
aramIzda kalsIn ama, bizim stajer Monica var ya, ta$ gibi $erefsizim! Seytan diyor ki, at $unu Oval Ofis'e, kim nereden duyacak ki!
Bill, 2000

Sevgili takvim,
yarIn beni ba$bakan yaptIlar. Ben de Ankara'ya liman yaparak millete olan borcumu odetecegim. Ama cok yoruluyorum. Hatta yorgunluktan surekli hasulusas, hasulunIs, hasulas, hasunilas, hasss...
Tansu Ciller, 2001

Sevgili gunluk,
bu Rus hatun var ya, beni yiyip bitirdi. Ulan bir gece takIlsam diyorum $una, duyan olur mu acep?
BaltacI, 1711
|~HANDE~|~EREN~|
Moderatörler
Moderatörler
|~HANDE~|~EREN~|

rep :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue20 / 10020 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

Sevgi gücü :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue423 / 100423 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 6:11 pm

devamı sonraya iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 625955
|~HANDE~|~EREN~|
Moderatörler
Moderatörler
|~HANDE~|~EREN~|

rep :

Sevgi gücü :

MesajKonu: Geri: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 8:04 pm

heyy yorum yok mu anca yorumdan sonra devam ederim iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 3676
'|ı meLtem ı|'
Admin
Admin
'|ı meLtem ı|'

Kadın Mesaj Sayısı : 1033
nerden ? : Bursa
iş/hobi : Öğrenci - hobim imza yapmak
lakap : : cadı
Takımın ? : iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 1920mz3pl9
Cemre mi eren mi gülçin mi yasemin mi ? : iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 31848575qj8
SanaL hayvanın : iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Karakedifx91pz61gn8kj8
rep :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue650 / 100650 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

Sevgi gücü :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue750 / 100750 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

Uyarısı Kaç tane ? : 0

MesajKonu: Geri: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:22 am

flood yapma [üst üste mesaj] iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 625955 bos mesajLarda yazma gören yazar zaten yorum iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 625955 saoL cnm devam et ....
http://www.gruphepsifanclub.biz
|~HANDE~|~EREN~|
Moderatörler
Moderatörler
|~HANDE~|~EREN~|

rep :

Sevgi gücü :

MesajKonu: Geri: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 8:35 pm

devam ediyorum=)

*Temel'le bir adam parkta oturuyormuş. Temel de sigara içiyormuş. Adam dumandan rahatsız olmuş. Dönmüş Temel'e ve sormuş.
- Kaç yıldır sigara içiyorsun?
Temel cevap vermiş;
- 30 yıl?

Adam başlamış nasihata:
- Bak 30 yılda sigaraya verdiğin parayı biriktirsen şu karşıdaki lüks villa ve önünde duran son model araba senin olabilirdi.
Temel dönmüş ve sormuş:
- Sen sigara içiy musun?
Adam cevaplamış:
- Ben hiç sigara içmedim.
Temel tekrar sormuş:
- Peçi şu villa ve lüks araba senin mu?
- Hayır !
Temel eklemiş:
- Fazla konuşma o zaman? onlar penum...

*Bir gün Temel,fransız,ingiliz ve endonezyalı uçağa binmişler.Temel Endonezyalı yı görmüş ve Sen yenisin galiba demiş...

*Temel idama mahkum olmuş. Son arzusu doya doya mantar yemekmiş.

-Ne biçim son arzudur bu?

-Zehirlidur tiye tiye pağa yedurmetiler. Şimti ağuz taduyla rahat rahat bir mantar ziyafeti çekeceğum.

*Küçük Temel bir gün babasina sormus:
-"Baba hayvanlar her ay kürk degistiriyormus degil mi?"
Babasi: -"Evet oglum ama bunu sakin annene söyleme!"
'|ı meLtem ı|'
Admin
Admin
'|ı meLtem ı|'

Cemre mi eren mi gülçin mi yasemin mi ? : iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 31848575qj8
SanaL hayvanın : iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Karakedifx91pz61gn8kj8
rep :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue650 / 100650 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

Sevgi gücü :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue750 / 100750 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 8:37 pm

saoL iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 625955
'|ı meLtem ı|'
Admin
Admin
'|ı meLtem ı|'

rep :

Sevgi gücü :

MesajKonu: Geri: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 8:37 pm

Nedne kilitLendi bu konu kim kiLitLedi
actım Kilidi iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 625955
EREN|CEMRE

EREN|CEMRE

Kadın Mesaj Sayısı : 506
nerden ? : ERENİN YOLUNDANN
lakap : : DİLOŞŞŞŞŞ
ruh Halin : iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 1181uk8
rep :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue70 / 10070 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

Sevgi gücü :
iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Left_bar_bleue542 / 100542 / 100iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Right_bar_bleue

Uyarısı Kaç tane ? : 3

MesajKonu: Geri: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 2:19 pm

MMMMMMMMMMMÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜTTTTTTTTTTTTTTİİİİİİİİİİİİİİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR
http://unlulerfan.benimforum.org
'|ı meLtem ı|'
Admin
Admin
'|ı meLtem ı|'

rep :

Sevgi gücü :

MesajKonu: Geri: iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk   iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 2:46 pm

devam hic etmiyorsun iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 625955 biras kurallara uyun .. devam etmiceksen neden bnim köseme konu acıosun iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 625955 çöp iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk 625955

iişştee bir kaç espiri_fıkra_çeşit çokkk
1 sayfadaki 1 sayfası